Peter Štrbo

Peter Štrbo

Head of Marketing

Online marketingu sa venujem od roku 2011. Prácu v poprednej digitálnej agentúre z Bratislavy som po takmer piatich rokoch vymenil za freelancovanie. Práca na voľnej nohe sa rozbehla natoľko, že som veľmi rýchlo musel rozširovať tím o ďalších odborníkov a tak vznikla značka Starbo Media so sídlom v Šali. Baví ma expanzia klientov do zahraničia a novinky zo sveta technológií. V súkromnej oblasti som hrdým otcom dvoch detí, ktorým venujem väčšinu voľného času. Za pohodu v mojom živote vďačím hlavne manželke Mirke. Bavia ma futbal, beh či čítanie životopisov.

Email: peto@starbomedia.sk

Štefan Gajdošík

Štefan Gajdošík

Online marketing konzultant

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer quam velit, tincidunt ac felis quis, suscipit iaculis elit. Pellentesque commodo dolor eget auctor vehicula. Donec eget eleifend felis. Donec et ultrices sapien, a tincidunt turpis. Curabitur non tempor felis. Donec suscipit tincidunt nulla, et congue nisl ornare vel. Nam dapibus congue nisi vel dapibus. Maecenas vestibulum eleifend sem sed sagittis. Donec id congue risus. Suspendisse a blandit nibh, sit amet egestas nisl. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Email: stefan.gajdosik@starbomedia.sk

Dávid Barczi

Dávid Barczi

Google Ads, Facebook Ads, SEO, Cenové porovnávače

Po ukončení bakalárskeho stupňa v odbore prekladateľstvo a tlmočníctvo som cítil, že potrebujem zmenu. Prihlásil som sa na magisterské štúdium digitálneho marketingu na UKF v Nitre. Počas štúdia som zistil, že to bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí v živote. Vzdelával som sa a vyskúšal si digitálny marketing v praxi. Po úspešnom ukončení štúdia som rok a pol pracoval v SEO agentúre v Bratislave, kde som získal cenné skúsenosti v technickom SEO.
Hľadal som však novú výzvu, tú som našiel v agentúre Starbomedia, kde pôsobím od februára 2020. Mám na starosti PPC kampane, SEO, porovnávače a milujem robiť analýzy kľúčových slov. Vo voľnom čase ma nájdete na yoga podložke, pri dobrej knihe alebo s ovládačom od PS.

Email: david.barczi@starbomedia.sk

Tatiana Takáčová

Tatiana Takáčová

Online marketing konzultant

Do Starbomedia som prišla v roku 2020, keď som po vyštudovaní vysokej školy v odbore digitálny marketing presne vedela čomu sa chcem naplno venovať. Absolvovala som ročnú stáž v korporáte na reklamnom oddelení, kde mi svet reklamy, kreativity a tvorby prirástol k srdcu. Spočiatku to bola grafika - tvorba vizitiek, letákov či bannerov, ktoré ma spájali s reklamou. Aktívne sa jej venujem od roku 2015. Časom ma ale lákala predstava podielať sa na prosperovaní podnikateľov a hľadať cesty na úspech v online marketingu. Vždy som túžila byť v agentúre, kde vládnu priateľské vzťahy ako medzi kolegami tak aj s klientmi. Tu v Starbo Media som našla okrem efektívnych strategických riešení aj skvelý pracovný kolektív a ľudský prístup.

Daniel Špendla

Daniel Špendla

Online marketing konzultant

Marketér s odporom k sociálnym sieťam a zásahom do súkromia na internete. S marketingom som začal v roku 2017. Počas jednej z dlhých pracovných nocí som v návale nespokojnosti objavil pozíciu PPC špecialista na Profesii. Povedal som si, že to pôsobí jednoducho a keď môže online marketingovej agentúre (nie tejto) šéfovať vyučený kuchár, prečo by som to nezvládol aj ja? Ešte v tú noc som dal výpoveď, porobil zopár certifikátov a o 3 mesiace som už pracoval ako PPC špecialista. Väčšinu skúsenosti som nazbieral v mediálnej agentúre, kde som mal možnosť podieľať sa na komplexných kampaniach s rozpočtami v miliónoch € pre známe banky a developerské spoločnosti.
Zmena pracovného prostredia u mňa prebudila aj hlad po poznaní a tak som sa už stihol podrobnejšie venovať okrem marketingu aj psychológii, behaviorálnej ekonómii, copywritingu, optimalizácii UX, alebo tiež využitiu ekonometrie na vyhodnocovanie efektivity marketingových aktivít - štandardu pre väčšie zahraničné spoločnosti.
Vo voľnom čase sa popri bežných zaľubách, súvisiacich prevažne so športom a hudbou, zaujímam o architektúru, urbanizmus a investovanie. Milujem históriu a atmosféru slovenských hradov a zámkov.

Email: daniel.spendla@starbomedia.sk