Google reklama

google reklama

Google Ads ešte prednedávnom známy ako Google Adwords je dnes v online marketingu najčastejšou voľbou reklamy na internete. Najpoužívanejší vyhľadávač má komplexné nástroje na to, aby ste sa posunuli na prvé priečky vyhľadávania.

Naladím vám ich tak, aby hrali vo váš prospech. Neexistuje univerzálny návod na to, ako nastaviť Google Ads najlepšie. Ani jednoznačná odpoveď na otázku, koľko stojí reklama na Googli.

Naším riešením je individuálny prístup k vášmu biznisu. Pretože cenník Google reklamy je pre každého iný a v prípade externej spolupráce so špecialistom ako som ja, sa cena za Google reklamu skladá z dvoch častí. Kôpka peňazí, ktorú platíte priamo Google a druhá, ktorá je odmenou pre správcu kampane.


S profesionálnymi skúsenosťami a stovkami realizovaných kampaní si vypočujem, čo chcete dosiahnuť a koľko chcete do reklamy investovať. Rozpočet na Google reklamu závisí len od vás, resp. od očakávaní a potenciálu segmentu, v ktorom podnikáte.

Ak už Google Ads využívate, pripravím vám zrozumiteľnú analýzu ZADARMO, ktorú vám dodám pred začiatkom spolupráce. Ukáže, kde sú vaše silné miesta a naopak kamene úrazu vašich doterajších kampaní alebo celého webu. Taktiež zhodnotím efektívnosť vynaložených prostriedkov vzhľadom na vaše ciele.

Riešenie, ktoré navrhnem v podobe konkrétnej kampane viem aplikovať prakticky okamžite. Samozrejme závisí od celkového rozsahu a požiadaviek. Mojim hlavným cieľom sú samozrejme pozitívne výsledky a návratnosť investície.

Zrozumiteľné reporty vašich kampaní vám dokážu, že v rukách Starbomedia je Google reklama efektívna. Vďaka tomu konečne porozumiete narastajúcim číslam návštev na vašom webe. Napokon, veď ich pocítite na zvýšenom záujme o vaše produkty či služby.

Ešte nekončíme! Google Ads je hotový labyrint nastavení, neustále nových vylepšení a inovácií. Vďaka spolupráci s Googlom mám informácie z prvej ruky. Dokonca za hranicami slovenského trhu. Každú jednu kampaň mojich klientov nastavujem individuálne s dôrazom na efektivitu.

Reklama priamo vo vyhľadávaní
Vhodným výberom kľúčových slov a ich použitím na tých správnych miestach sa vaša reklama zobrazí presne tým zákazníkom, ktorí vás hľadajú. A vy môžete byť prvý priamo vo výsledkoch vyhľadávania. Za zobrazenie nezaplatíte nič. V pay per click Google Ads reklame platíte len za klik.Cieľom je samozrejme čo najvyššia relevancia, aby nedošlo k premrhanému rozpočtu.

Obsahová reklama od Google
Google nie je iba vyhľadávač. So stránkami, aplikáciami či webmi má dosah na viac než trištvrtinu užívateľov internetu. Vsaďte na istotu s bannerovou reklamou – obrázkom, či aplikáciou. Oslovíte tak zákazníkov v aplikáciách na smartfónoch, tabletoch a aj počítačoch jedinou trefnou a dobre nastavenou reklamou.

Google Ads Remarketing
V súčasnosti je táto stratégia prakticky už v kategórii povinné. Ak tento nástroj Google reklamy v tejto chvíli nevyužívate, určite by ste s tým mali začať. Remarketing sa môže nastaviť veľmi sofistikovane a oslovovať minulých návštevníkov webu presne cieleným posolstvom a zvýšením potenciálu na získanie objednávky, či dopytu. Mimochodom, vedeli ste, že až 90% transakcií sa neuskutoční pri prvej návšteve? Remarketing je na riešenie priam stvorený. Pomôžem rovnako s nastavením dynamického remarketingu a oslovíte tak aj užívateľov, ktorí si prezerali konkrétne produkty a nenakúpili.

Youtube reklama
Videoreklama na Youtube zažíva v dnešnej dobe najväčší rozmach. Ak máte video, ktorým chcete osloviť klientov, Youtube reklama je najefektívnejšia voľba. Stačí správne zacieliť… a vaše video uvidia iba tí, ktorých potrebujete osloviť. A to najlepšie? Pýtate sa, koľko stojí reklama na Youtube? Platíte len vtedy ak ju užívateľ nepreskočí a cena za zhliadnutie začína už na 1 cente.

Google nákupy
Zobraziť svoje produkty z e-shopu priamo vo vyhľadávaní na Google? Nič nie je nemožné. Ak riešite biznis aj v iných krajinách alebo sa chystáte preniknúť na medzinárodné trhy ( ČR a iné ), môžete svoj obchod na internete posunúť na vyšší level. Vďaka našim službám využijete Google nákupy na maximum.

Aké služby poskytujeme?

Google reklama

Zabodujte na horných pozíciách Google vďaka Google Ads.

Facebook reklama

Využite potenciál najväčšej sociálnej siete naplno

SEO

Zlepšite neplatené pozície v Google vďaka správne stratégii

Analýza webu

Vylepšite svoj web na základe kvalitnej webovej analýzy

Youtube reklama

Preskúmajte neprebádaný priestor video reklamy

Cenové porovnávače

Vedeli ste, že aj porovnávače je možné optimalizovať na výkon?