SEO

seoSEO alebo optimalizácia pre vyhľadávače znamená, že váš web sa môže i bez platenej reklamy dostať na vyššie priečky vo vyhľadávaní pomocou prepracovanej stratégie.


Odpoveď na otázku: Čo je SEO (search engine optimisation) vám prirovnám k mravenisku. Je to množstvo dielčej práce, ktorá dokopy tvorí dokonale fungujúci stroj. Vašu zoptimalizovanú webovú stránku so zvyšujúcou sa autoritou a kvalitnými spätnými odkazmi.

Najrýchlejšia cesta k tomu, aby ste sa dostali na prvé miesta v Googli, je Google Ads reklama. Dôležité je však pracovať aj na neplatených výsledkoch, nakoľko je množstvo segmentov, kde Google Ads nedáva zmysel, je neefektívny alebo z pohľadu konkurencie mimoriadne nákladný.

Tvrdenie, že je SEO zadarmo, by bolo však tiež klamlivé. A hneď na začiatku je dôležité upozorniť na fakt, že sa nedá garantovať rýchlosť rastu pozícií ani dosiahnuteľná pozícia. Google v súčasnosti deklaruje, že  pozície v neplatenom vyhľadávaní ovplyvňuje viac ako 200 hlavných faktorov. I keď neexistuje konkrétny SEO návod a množstvo úkonov závisí od know-how SEO špecialitu a jeho overených postupov, nekvalitná optimalizácia môže vášmu webu a biznisu dokonca uškodiť.


Ako na SEO?

Na úvod vám vypracujem stručnú analýzu webu zadarmo, zhrniem vám najkritickejšie body vášho súčasného stavu a navrhnem konkrétnu stratégiu na rast pozícií pre váš projekt na základe vašich cieľov a mojich skúseností. V prípade potvrdenia podmienok spolupráce môžeme začať s konkrétnymi krokmi.

Hlavným výstupom bude komplexný SEO audit, ktorý bude obsahovať nasledovné:

  • Technický audit (zhodnotenie technického stavu webu a všetkých štandardov, ktoré vyžaduje Google)
  • Konkrétne odporúčania na vylepšenie technického stavu i používateľského komfortu, vylepšenie navigačných prvkov na stránke
  • Analýza kľúčových slov (dokument pre tvorbu linkov, správnych názvov stránok, ale i pre tvorbu obsahu – blogov, pr článkov či samotných stránok)
  • Návrh štruktúry webu – na základe analýzy kľúčových slov a technického auditu v prípade potreby navrhnem nové podstránky, logickejšiu štruktúru, ktorá bude aj v súlade s vyhľadávaním na internete
  • Nastavenie meracích procesov – meranie neplatených pozícií, nastavenie analytics, meranie cieľov
  • Návrh dlhodobej stratégie – spolupráca pri tvorbe obsahovej stratégie (články, blogy), linkbuilidng – odporúčania na získavanie kvalitných spätných odkazov

Koľko stojí SEO?

Jedna z kľúčových a najčastejšie kladených otázok je aká je cena za SEO. Odpoveď nie je tak jednoznačná, lebo ponuka je zostavená na základe náročnosti projektu, veľkosti webu či eshopu a predpokladaného rozsahu prác. Niektorí klienti potrebujú len SEO audit a jeho výstupy si zapracujú sami. Iné firmy zase vyžadujú komplexnú spoluprácu od auditu cez návrh dlhodobej spolupráce až po konzultácie. Cenová ponuka je tvorená vždy na mieru.

Aké služby poskytujeme?

Google reklama

Zabodujte na horných pozíciách Google vďaka Google Ads

SEO

Zlepšite neplatené pozície v Google vďaka správne stratégii

Facebook reklama

Využite potenciál najväčšej sociálnej siete naplno

Analýza webu

Vylepšite svoj web na základe kvalitnej webovej analýzy

Youtube reklama

Preskúmajte neprebádaný priestor video reklamy

PPC reklama

Vedeli ste, že aj porovnávače je možné optimalizovať na výkon?