Peter Štrbo Starbomedia

Peter Štrbo

Head of Marketing

Online marketingu sa venujem od roku 2011. Prácu v poprednej digitálnej agentúre z Bratislavy som po takmer piatich rokoch vymenil za freelancovanie. Práca na voľnej nohe sa rozbehla natoľko, že som veľmi rýchlo musel rozširovať tím o ďalších odborníkov a tak vznikla značka Starbo Media so sídlom v Šali. Baví ma expanzia klientov do zahraničia a novinky zo sveta technológií. V súkromnej oblasti som hrdým otcom dvoch detí, ktorým venujem väčšinu voľného času. Za pohodu v mojom živote vďačím hlavne manželke Mirke. Bavia ma futbal, beh či čítanie životopisov.
Email: peto@starbomedia.sk

Štefan Gajdošík Starbomedia

Štefan Gajdošík

Online marketing konzultant

Moja cesta k online marketingu bola dlhá a viedla naprieč rôznymi profesiami, ktoré ma naučili, že pohľadov na svet a život je množstvo.
Od roku 2019 sa venujem online marketingu, ktorý ma baví vďaka svojej rôznorodosti. Som rád, keď práca nie je monotónna, keď vyžaduje kreativitu a keď sa do nej každé ráno teším.
Som spoločenský typ človeka, rád sa stretávam s mojimi priateľmi. Svoj voľný čas vypĺňam svojou rodinou a športom.
Email: stefan.gajdosik@starbomedia.sk

Dávid Barczi Starbomedia

Dávid Barczi

Online marketing konzultant

Po ukončení bakalárskeho stupňa v odbore prekladateľstvo a tlmočníctvo som cítil, že potrebujem zmenu. Prihlásil som sa na magisterské štúdium digitálneho marketingu na UKF v Nitre. Počas štúdia som zistil, že to bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí v živote. Vzdelával som sa a vyskúšal si digitálny marketing v praxi. Po úspešnom ukončení štúdia som rok a pol pracoval v SEO agentúre v Bratislave, kde som získal cenné skúsenosti v technickom SEO.
Hľadal som však novú výzvu, tú som našiel v agentúre Starbo Media, kde pôsobím od februára 2020. Mám na starosti PPC kampane, SEO, porovnávače a milujem robiť analýzy kľúčových slov. Vo voľnom čase ma nájdete na yoga podložke, pri dobrej knihe alebo s ovládačom od PS.

Email: david.barczi@starbomedia.sk

Táňa Takáčová Starbomedia

Tatiana Takáčová

Online marketing konzultant, Grafický dizajnér

Do Starbo Media som prišla v roku 2020 keď som po vyštudovaní vysokej školy v odbore digitálny marketing presne vedela čomu sa chcem naplno venovať. Absolvovala som ročnú stáž v  korporáte na reklamnom oddelení, kde mi svet reklamy, kreativity a tvorby prirástol k srdcu. Spočiatku to bola grafika – tvorba vizitiek, letákov či bannerov, ktoré ma spájali s reklamou. Aktívne sa jej venujem od roku 2015 a v rámci samoštúdia som sa dostala na vyššiu úroveň ovládania programov od  Adobe – Illustrátor, Photostop, InDesign. Časom mi ale škola rozšírila obzory v online marketingu a mňa lákala predstava sa v ňom zdokonalovať. Krátko na to som spoznala Peťa, ktorý ma do onlinu viac zasvätil a venoval veľa času predávaniu informácií a skúseností. Vždy som túžila byť v agentúre, kde vládnu priateľské vzťahy ako medzi kolegami tak aj s klientmi. Tu v Starbo Media som našla okrem efektívnych strategických riešení aj skvelý pracovný kolektív a ľudský prístup. Po práci sa rada odreagujem v posilke a cez víkendy najradšej hľadám relax v prírode s výhľadom na kopce.
Email: tana.takacova@starbomedia.sk

monika alaxinová starbomedia

Monika Alaxinová

Online marketing konzultant

O Starbo Media som sa dozvedela v poslednom ročníku magisterského štúdia v odbore marketingová komunikácia. Práve v tomto období som hľadala prácu, ktorá by spájala kreatívnu činnosť, nové výzvy a zároveň by ma bavila. Po stáži, ktorú som tu absolvovala som si uvedomila, že práve digitálny marketing je to, čo hľadám.

Starbo Media je miestom, kde môžem rozvíjať svoje zručnosti, neustále sa učiť nové veci a veľkým bonusom je úžasný pracovný kolektív. Vo voľnom čase ma môžete nájsť so štetcom v ruke, keďže sa venujem maskérstvu a beauty make-upu. Ak zrovna nelíčim, tak rada trávim svoj voľný čas v prírode, pečiem koláčiky alebo čítam knihy.

Email: monika.alaxinova@starbomedia.sk

marek holly starbomedia

Marek Hollý

Online marketing konzultant

Hneď po skončení bakalárskeho štúdia som nastúpil k Peťovi do Starbo Media a popri inžinierskom štúdiu som absolvoval stáž. Počas dvoch rokov ako stážista, som dostal kvalitný úvod do digitálneho marketingu a vedel som, že je toto práve to, čo chcem robiť. Keďže som študoval na ekonomickej fakulte SPU agrárny obchod a marketing, tak mám vzťah k ekonómii a hlavne k marketingu. Medzi moje záľuby patrí primárne šport. Veľa známych ma pozná ako vášnivého futbalistu a dlhoročného fanúšika anglického klubu Manchester City. Rád si zacvičím a neodmietnem ani bicykel, či beh.

Email: marek@starbomedia.sk

Daniel Špendla

Online marketing konzultant

Väčšinu skúsenosti som nazbieral v mediálnej agentúre, kde som mal možnosť podieľať sa na komplexných kampaniach s rozpočtami v miliónoch € pre známe banky a developerské spoločnosti.
Zmena pracovného prostredia u mňa prebudila aj hlad po poznaní a tak som sa už stihol podrobnejšie venovať okrem marketingu aj psychológii, behaviorálnej ekonómii, copywritingu, optimalizácii UX, alebo tiež využitiu ekonometrie na vyhodnocovanie efektivity marketingových aktivít – štandardu pre väčšie zahraničné spoločnosti.
Vo voľnom čase sa popri bežných zaľubách, súvisiacich prevažne so športom a hudbou, zaujímam o architektúru, urbanizmus a investovanie. Milujem históriu a atmosféru slovenských hradov a zámkov.
Email: daniel.spendla@starbomedia.sk