Peter Štrbo Starbomedia

Peter Štrbo

Head of Marketing

Online marketingu sa venujem od roku 2011. Prácu v poprednej digitálnej agentúre z Bratislavy som po takmer piatich rokoch vymenil za freelancovanie. Práca na voľnej nohe sa rozbehla natoľko, že som veľmi rýchlo musel rozširovať tím o ďalších odborníkov a tak vznikla značka Starbo Media so sídlom v Šali. Baví ma expanzia klientov do zahraničia a novinky zo sveta technológií. V súkromnej oblasti som hrdým otcom dvoch detí, ktorým venujem väčšinu voľného času. Za pohodu v mojom živote vďačím hlavne manželke Mirke. Bavia ma futbal, beh či čítanie životopisov.
Email: peto@starbomedia.sk

Štefan Gajdošík Starbomedia

Štefan Gajdošík

Online marketing konzultant

Moja cesta k online marketingu bola dlhá a viedla naprieč rôznymi profesiami, ktoré ma naučili, že pohľadov na svet a život je množstvo.
Od roku 2019 sa venujem online marketingu, ktorý ma baví vďaka svojej rôznorodosti. Som rád, keď práca nie je monotónna, keď vyžaduje kreativitu a keď sa do nej každé ráno teším.
Som spoločenský typ človeka, rád sa stretávam s mojimi priateľmi. Svoj voľný čas vypĺňam svojou rodinou a športom.
Email: stefan.gajdosik@starbomedia.sk

Dávid Barczi Starbomedia

Dávid Barczi

Online marketing konzultant

Po ukončení bakalárskeho stupňa v odbore prekladateľstvo a tlmočníctvo som cítil, že potrebujem zmenu. Prihlásil som sa na magisterské štúdium digitálneho marketingu na UKF v Nitre. Počas štúdia som zistil, že to bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí v živote. Vzdelával som sa a vyskúšal si digitálny marketing v praxi. Po úspešnom ukončení štúdia som rok a pol pracoval v SEO agentúre v Bratislave, kde som získal cenné skúsenosti v technickom SEO.
Hľadal som však novú výzvu, tú som našiel v agentúre Starbo Media, kde pôsobím od februára 2020. Mám na starosti PPC kampane, SEO, porovnávače a milujem robiť analýzy kľúčových slov. Vo voľnom čase ma nájdete na yoga podložke, pri dobrej knihe alebo s ovládačom od PS.

Email: david.barczi@starbomedia.sk

Táňa Takáčová Starbomedia

Tatiana Takáčová

Online marketing konzultant, Grafický dizajnér

Do Starbo Media som prišla v roku 2020 keď som po vyštudovaní vysokej školy v odbore digitálny marketing presne vedela čomu sa chcem naplno venovať. Absolvovala som ročnú stáž v  korporáte na reklamnom oddelení, kde mi svet reklamy, kreativity a tvorby prirástol k srdcu. Spočiatku to bola grafika – tvorba vizitiek, letákov či bannerov, ktoré ma spájali s reklamou. Aktívne sa jej venujem od roku 2015 a v rámci samoštúdia som sa dostala na vyššiu úroveň ovládania programov od  Adobe – Illustrátor, Photostop, InDesign. Časom mi ale škola rozšírila obzory v online marketingu a mňa lákala predstava sa v ňom zdokonalovať. Krátko na to som spoznala Peťa, ktorý ma do onlinu viac zasvätil a venoval veľa času predávaniu informácií a skúseností. Vždy som túžila byť v agentúre, kde vládnu priateľské vzťahy ako medzi kolegami tak aj s klientmi. Tu v Starbo Media som našla okrem efektívnych strategických riešení aj skvelý pracovný kolektív a ľudský prístup. Po práci sa rada odreagujem v posilke a cez víkendy najradšej hľadám relax v prírode s výhľadom na kopce.
Email: tana.takacova@starbomedia.sk

Monika Alaxinová

Online marketing konzultant
marek holly starbomedia

Marek Hollý

Stážista

Som študentom posledného ročníka SPU v Nitre na odbore agrárny obchod a marketing. Už od začiatku štúdia som vedel, že práve marketing, je to, čo chcem v budúcnosti robiť. Keďže študujem na ekonomickej fakulte mám vzťah aj k ekonómii. Už sa neviem dočkať, keď ukončím štúdium a budem sa venovať naplno tomu, čo ma baví a teda digitálny marketing práve v Starbo Media. Medzi moje záľuby patrí hlavne šport. Veľa známych ma pozná ako vášnivého futbalistu a dlhoročného fanúšika anglického klubu Manchester City. Rád si zacvičím a neodmietnem ani bicykel, či beh.

Daniel Špendla

Online marketing konzultant

Väčšinu skúsenosti som nazbieral v mediálnej agentúre, kde som mal možnosť podieľať sa na komplexných kampaniach s rozpočtami v miliónoch € pre známe banky a developerské spoločnosti.
Zmena pracovného prostredia u mňa prebudila aj hlad po poznaní a tak som sa už stihol podrobnejšie venovať okrem marketingu aj psychológii, behaviorálnej ekonómii, copywritingu, optimalizácii UX, alebo tiež využitiu ekonometrie na vyhodnocovanie efektivity marketingových aktivít – štandardu pre väčšie zahraničné spoločnosti.
Vo voľnom čase sa popri bežných zaľubách, súvisiacich prevažne so športom a hudbou, zaujímam o architektúru, urbanizmus a investovanie. Milujem históriu a atmosféru slovenských hradov a zámkov.
Email: daniel.spendla@starbomedia.sk