Youtube reklama

youtube reklama

Youtube reklama  je v súčasnosti veľmi kvalitná a dostupná forma internetovej reklamy. Je to zároveň videoreklama, ktorá sa oplatí.

 

V pomere cena verzus výkon ťažko nájdete účinnejšiu. Pomyslite si, že predstaviť svoj produkt, službu alebo celú firmu vašim novým zákazníkom dokážete aj sami. Tvorba kvalitného videoobsahu už nie je taká nákladná a časovo náročná ako kedysi. Zabezpečím vám jej správne zacielenie a efektívne šírenie.

Zabudnite na predražené reklamné spoty v televízii. Dnešná televízia je Youtube. Stačí využiť možnosti, ktoré vám ponúka naplno a posunúť sa k formátu, kde platíte len za zhliadnutie a oslovíte veľkú časť populácie. Práve teraz je ideálny čas využiť túto príležitosť, kým sa do toho nepustí aj vaša konkurencia a na pomyselnom cenníku Youtube reklamy budú svietiť omnoho vyššie čísla. Dnes viete získať zhliadnutie videa už za 1 cent.

 

Nepotrebujete drahú videoprodukciu, ani profesionálnych filmárov na to, aby ste odštartovali Trueview Youtube reklamu. Dokonca si nepotrebujete ani googliť, čo to znamená. Za reklamu platíte až vtedy, ak ju niekto dopozerá, prípadne si pozrie viac, než prvých 30 sekúnd. Neplatíte teda za ľudí, ktorých reklama nezaujala preskočili ju.

V mojich rukách váš marketing na Youtube môže vyzerať takto:

Analýza
Chcem spoznať váš produkt, službu alebo ideu, ktorú sa chystáte odprezentovať svojim potenciálnym zákazníkom na Youtube. Aby som mohol nastaviť reklamu tak, ako by som ju pripravil aj sám sebe. 

Cieľ
Hľadáte nových zákazníkov? Túžite sa zviditeľniť? Alebo prinášate vo svojom biznise novinky o ktorých konkurencia ešte ani netuší… Váš cieľ je dôležitý. Stojí totiž na pozadí každého kroku, ktorý spolu v Youtube marketingu podnikneme.  

Cielenie

Svojich zákazníkov poznáte najlepšie a ja chcem o nich vedieť všetko. Nájdeme a pomenujeme tak skupinu ľudí, ktorá si vašu reklamu pozrie a s najväčšou pravdepodobnosťou splní ciele kampane. Vieme zacieliť na ľudí podľa záujmov, kontextu, demografie či tých, čo už v minulosti videli iné vaše videá či navštívili web pomocou remarketingu.   


Cena Youtube reklamy
In-Stream, In-Search alebo In-Display Trueview reklama sú pojmy, ktorým rozumieme. Rozpočet závisí od vašich cieľov a potenciálu cieľovej skupiny. Ak chcete dosiahnuť určitý počet zhliadnutí či frekvenciu zobrazení reklamy, ponuku prispôsobíme podľa vašich potrieb.

Výsledky a analýzy
Za mojou prácou stoja reálne dáta. Žiadne slangové výrazy, nečitateľné grafy ani frázy, ktorým nerozumiete. Dodám vám transparentné výsledky. Zakladám si na otvorenej komunikácii a reálnom nastavení očakávaní.

Aké služby poskytujeme?

Google reklama

Zabodujte na horných pozíciách Google vďaka Google Ads

SEO

Zlepšite neplatené pozície v Google vďaka správne stratégii

Facebook reklama

Využite potenciál najväčšej sociálnej siete naplno

Analýza webu

Vylepšite svoj web na základe kvalitnej webovej analýzy

Youtube reklama

Preskúmajte neprebádaný priestor video reklamy

Cenové porovnávače

Vedeli ste, že aj porovnávače je možné optimalizovať na výkon?