Analýza webu

analýza webu

Myslíte si, že váš web funguje ako hodinky? Ste si istí, že váš rozpočet na online reklamu nie sú peniaze vyhodené do vzduchu?
Na tieto otázky a mnohé ďalšie existujú jasné odpovede. A ja vám ich rád poskytnem. 

Skôr, než sa v Starbomedia do niečoho zahryznem, chcem vedieť v akom stave je webstránka a ako je nastavený marketing okolo nej. Na úvod vám pripravím bezplatnú vstupnú analýzu so zhrnutím hlavných problémov a pridám aj zopár odporúčaní. Vstupná analýza odhalí všetky pokrivkávajúce miesta a je slušným odrazovým mostíkom pre štart spolupráce.

V prípade dohody si vysvetlíme, ako vylepšiť pozície vašich stránok vo vyhľadávačoch a ktoré tipy reklamy sú pre váš biznis tie najvhodnejšie. Rovnako sa pozriem na zúbok správaniu vašich návštevníkov a štandardom z pohľadu optimalizácie webu pre vyhľadávače. Výstupom analýzy webu budú dokumenty pre IT, marketing i obchod. 

Slabé a problémové miesta na webstránkach, ktoré nám odhalí technický audit riešime komplexne. Pretože práve vďaka dlhoročným skúsenostiam v online reklame prepájame jednotlivé zložky marketingu s funkčnou webstránkou či eshopom. 

Presne pomenúvam problémy a riešenie neskrývam sa za nezrozumiteľné frázy. So svojimi klientmi hovorím výhradne ľudskou rečou. Na konkrétnych prípadoch, ktoré som už vyriešil, vám vysvetlím, ako váš online biznis postavím na nohy.

Analýza webu a technický audit od Starbomedia vám neukáže len chyby a problémy s webstránkou. Namiesto množstva odborných pojmov a nezrozumiteľných grafov vám rovno navrhnem konkrétne kroky na vylepšenie vášho online biznisu. Bez rozdielu na to, či ich urobíme spolu alebo si výstup analýzy spracujete interne. Cena analýzy webu závisí od predpokladaného rozsahu prác a veľkosti webstránky, resp. vašich požiadaviek.

Čo teda obsahuje webová analýza:

  • technické zhodnotenie stavu (SEO štandardy, IT problémy)
  • analýza kľúčových slov
  • návrh štruktúry webu, návrh na vytvorenie nových podstránok
  • odporúčania na zlepšenie používateľskej skúsenosti
  • návrh na nastavenie meracích procesov (analytics, kontrola pozícií)

A kráčame dokonca o čosi ďalej.  

Ak vaše ambície v marketingu na internete presahujú hranice Slovenska, vďaka bohatým skúsenostiam posilním vaše expanzné chúťky efektívnou reklamou i v krajinách ako napríklad Česká republika, Poľsko, Maďarsko alebo Rumunsko. 

Aké služby poskytujeme?

Google reklama

Zabodujte na horných pozíciách Google vďaka Google Ads

SEO

Zlepšite neplatené pozície v Google vďaka správne stratégii

Facebook reklama

Využite potenciál najväčšej sociálnej siete naplno

Analýza webu

Vylepšite svoj web na základe kvalitnej webovej analýzy

Youtube reklama

Preskúmajte neprebádaný priestor video reklamy

Cenové porovnávače

Vedeli ste, že aj porovnávače je možné optimalizovať na výkon?